Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Niedomice – na sprzedaż i na wynajem Niedomice

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Niedomice,małopolskie

1 490 000 zł296 m² 5 033,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek handlowo-usługowy przy drodze wojewódzkiej 973 - gotowa inwestycja | Niedomice Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny budynek handlowo-usługowy położony w miejscowości Niedomice,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Niedomice,małopolskie

1 900 000 zł1 000 m² 1 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

W ofercie na sprzedaż duży budynek o powierzchni 1000 m2 usytuowany na działce o powierzchni 13 arów w Niedomicach na terenie przemysłowym. Posiada on wiele cech, które mogą wpływać na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów(Niedomice + 13 km)

0,29 zł/m²350 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, powierzchnia handlowa, magazynowa 355 m2 + 120 m2- 20 zł /m2 do uzgodnienia! - do wynajęcia dwie powierzchnie handlowe na parterze budynku z windą i parkingiem- powierzchnia 355 m2 tj.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Radłów

Radłów(Niedomice + 5 km)

25,71 zł/m²10,89 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, wykończone lub do aranżacji lokale biurowe zlokalizowane w dwupiętrowym budynku w Radłowie. Łączna dostępna powierzchnia biurowa wynosi 450,85 m.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Tarnów(Niedomice + 13 km)

8,87 zł/m²293 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia gabinety pod działalność leczniczą!do wynajęcia zostało 2 piętro plus loftowe piekne poddasze - z windą od ul.Wałowej - do wynajęcia indywidualne gabinety o pow; - 25.9 m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Żabno(Niedomice + 4 km)

47,89 zł/m²35,50 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie w beściak nieruchomości Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o bardzo dobrym standardzie, położony w samym centrum Żabna, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bandrowskiego

Strusina,Tarnów(Niedomice + 13 km)

24 zł/m²335,20 m² 8 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Dąbrowa Tarnowska(Niedomice + 10 km)

615 000 zł197,18 m² 3 118,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal Z dużymi możliwościami adaptacji dąbrowa tarnowska - centrum! Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na pierwszym piętrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, Dworcowy

Strusina,Tarnów(Niedomice + 13 km)

11,42 zł/m²254 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Tarnów.Status prawny działki nr: 25/138 obręb: 297.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Jasna,Tarnów(Niedomice + 13 km)

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal Handlowo-Usługowy 62 m przy ul. Jasnej - Idealny pod Gastronomię lub Usługi! Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal, który znajduje się w jednej z najbardziej strategicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Bema

Tarnów(Niedomice + 13 km)

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 12m2, położony na I piętrze kamienicy przy ul. Bema. Składa się z 1 pomieszczenia z oknem, ubikacja wspólna na korytarzu. Idealnie nadaje się np.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Słoneczna

Tarnów(Niedomice + 13 km)

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Brak jakichkolwiek dodatkowych opłat oraz prowizji Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową usytuowaną w jedynam z najwiekszym biurowcu w Tarnowie, zlokalizownym przy głównej alterii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Niedomice,małopolskie

1 199 000 zł593 m² 2 021,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż dostępny jest budynek o powierzchni 593 m2, położony na dużej, 25-arowej działce w miejscowości Niedomice na terenie przemysłowym. Ten obszerny budynek oferuje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niedomicka

Niedomice,małopolskie

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Posiadamy na sprzedaż nowo wybudowany budynek dwukondygnacyjny, handlowo-usługowy o pow. użytkowej 295,5 mkw. znajdujący przy skrzyżowaniu ulic Niedomickiej z Kolejową w Niedomicach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij